EN / FR
KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

Profesyonel ve dinamik yaklaşım
Kalite ve hız bizim güçlü noktalarımızdır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışırız. Konumuzla ilgili gelişmeleri yakından takip eder, müşterilerimizin ihtiyacını hızla algılar, yenilikçi yaklaşımlarla ve en üst düzeyde özenle hizmet sunarız.

Etik duruş
İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarız. İş yaptığımız her coğrafyada sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız.

Öncülük
Ürün yaratma ve teknoloji kullanımında sektörümüz içinde öncü kimliğe sahibiz. İşinde uzman ekibimizle, müşterimizin ihtiyaçlarını temel alarak, tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız.

Ekip ruhu
Ekip çalışmasını kişisel başarının garantisi olarak görürüz. Görüşlerin rahatlıkla söylenebildiği, aidiyet duygusunun yüksek olduğu, özveri içerisinde ve ekip ruhu ile çalışılan bir iş ortamı yaratmak önceliklerimizdendir.

Samimiyet
Müşterilerimize samimi ve güler yüzlü hizmet sunmaya çok önem veririz. Müşterilerimizi dinler, çözüm odaklı yaklaşımımızla, ihtiyaçları için en uygun ürün ve hizmeti geliştirerek memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmayı hedefleriz.

Birlikte Kazanmak
“Sular Yükselirse Tüm Gemiler Yüzer” Ametal, kendi bünyesinde yürüttüğü endüstriyel tasarım ve Ar-Ge çalışmalarının, firma menfaatleri yanında, tüm sektör ve ülke yararına da olması gerektiği bilinciyle çalışır.


 
  / Ametal-Lift-Components
  / ametal-lift-components
  / AmetalLiftComp
  / ametal_lift
 
TAŞDELEN MAH. ATABEY CAD. NO: 9/A 34788 ÇEKMEKÖY / İSTANBUL - TÜRKİYE   TEL: +90 216 420 24 76 PBX   FAX: +90 216 313 81 10
Copyright © 2015 Ametal. Tüm hakları saklıdır.